Wybielanie

18 marca 2013

Wybielanie Wybielanie jest to rozdaj czynności. Wybielanie ma na calu poprawę wyglądu naszych zębów. Co bardzo istotne decydują się na nie tylko ludzie dorośli, ponieważ oni mają największy z tym problem? Na wybielanie decydują się dorośli, ponieważ oni najbardziej niszczą swoje szkliwo. Na to jak wyglądają nasze zęby ma wpływ ile rzeczy, czyli to, co jemy jak często myjemy żeby oraz używki, ponieważ kawa i papierosy najbardziej odbarwiają nasze żeby. Wybielanie ma na celu poprawę ich wyglądu może odbywać się w domu lub u specjalisty, czyli w gabinecie dentystycznym wystarczy tylko kilka godzin, aby nasze żeby były już bielsze. Wybielanie w domu polega na stosowaniu odpowiedniej pasty do tego celu, która zawiera odpowiednie składniki wybielające, jeśli chodzi natomiast o gabinet dentystyczny to polega to na starciu wierzchniej płytki zęba, ale wtedy należy się liczyć z tym ze go osłabiamy i naruszamy.

Ładne biodra

25 stycznia 2013

Na pewno nie daj się skusić na ubranie czegoś zanadto obcisłego, takie ubrania wyglądają seksownie tylko na wieszaku, bynajmniej ciebie szpecą. Nie decyduj się również na fikuśne kroje z falbankami i różnego typu wzorami. Wyszczuplą cię paski pionowe, oraz wszelkiego rodzaju tuniki, czy szerokie spódnice. Nigdy nie kupuj ubrań o numer za małych, z nadzieja, że wkrótce się do nich dopasujesz gdyż do tej pory będziesz wyglądać w nich źle i nie atrakcyjnie. Na pewno nie są też dla ciebie dobrym rozwiązaniem sukienki zwężające się do dołu. Taki ubrania karykaturalnie cię poszerzają właśnie w okolicy bioder. Nosząc tuniki zadbaj o to by miały one dekolt, dzięki czemu dodasz swojej sylwetce więcej zwiewności i lekkości, mogą być one również na ramiączkach. Taki strój jest dla ciebie odpowiedni. Jeżeli nauczysz się odpowiednio podkreślać swoja kobiecość na pewno nie pożałujesz, będziesz z siebie dumna i poczujesz się piękna i zgrabna warto dla tego poświęcić parę zbędnych i szpecących sukienek.

Maskowanie ubraniem

9 stycznia 2013

Kiedy patrzymy na piękności z wybiegów, czasem nie potrafimy się oprzeć bezkrytycznemu zapożyczeniu pomysłów, temu ulegają również słynne aktorki i piosenkarki. Gwiazdy które pokazywane są na szklanym ekranie i estradzie wyglądają atrakcyjnie, widoczne tu wpadki możemy uznać za chwilę zapomnienia, pamiętaj jednak, że wzrok koleżanek bywa równie okrutny jak aparat fotograficzny. Wiedz, że jeżeli masz problem z tusza, nadmiarem ciała powinnaś nosić ubrania o miękkiej linii, powinny one lekko podkreślać talię i otulać ją Anie opinać. Sukienka dla takiej osoby może delikatnie rozszerzać się w okolicy bioder i zwężać się od kolana. Pomogą ci również lekko lśniące tkaniny, szerokie biodra możesz maskować szerokimi spodniami lub sukienkami z wiotkich lekko opadających tkanin, pulchne ramiona natomiast maskuj narzutkami i rękawkami, odpowiednie również będą dla ciebie ciemne kolory. Wszystko z tego co nie podoba ci się w sobie możesz ukryć pod odpowiednio dobranym strojem, ważne jest to byś się nie upierała przy czymś co tobie się podoba lecz nie wyglądasz w tym dobrze.

Zadbaj o zdrowe zęby

5 stycznia 2013

Nierówne, przebarwione zęby albo zbyt duże odstępy między nimi można przykryć cienkim kawałkiem porcelany o sporej grubości. To nic nie boli a efekty są olśniewające. Licówki może sobie sprawić praktycznie każdy, należy jedna pamiętać, że nie na wszystkie problemy z zębami licówka pomoże. Nie pomoże na pewno gdy zęby są mocno przebarwione, porcelana prześwituje, po jej założeniu kolor się zmienia lecz nie zawsze tak jakbyśmy tego chcieli. Również na bardzo krzywy zgryz licówki nie pomogą. Zakładanie licówek jest bezbolesne, i nie ma z nimi większego problemu trzeba tylko dbać o higienę jamy ustnej. Jeśli chcesz zaoszczędzić po prostu dbaj o swoje zęby, myj po każdym posiłku i raz na pół roku odwiedzaj dentystę. Jeżeli chcesz mieć piękne zęby najważniejsze jest to by dbać o nie w domu. Odpowiednia szczoteczka i pasta to podstawa, lecz dobrze byłoby używać również nici dentystycznej i płynu do płukania jamy ustnej, dla pełnej higieny o świeżości. Zęby najlepiej szczotkuj po każdym posiłku..